ГАИ Знак ГАИ Штрафам ГАИ - нет!
ШТРАФАМ-ГАИ.NET-->Советы-->АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА 2 - ПЕРЕХРЕСТЯ

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА. Аргументы против штрафов ГАИ

Имена изменены

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА (перехрестя)

штрафам ГАИ - нет

До Днiпродзержинського районого суду
ПОЗИВАЧ: Петров Михайло Миколайович
м. Днiпродзержинськ, вул.Кiрова 78-156
ІНД 51900,тел.:80675964821
ВІДПОВІДАЧ:Відділ Державної автомобілної
Інспекції м. Днiпродзержинськ вул.Шкільна,1
тел.:(05654) 91301;92155
Iнспектор ДПС
Iванов Iгор Дмитрович

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про визначення незаконною та скасування постанови про накладання адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення.

Постановою ВА№ 862485інспектора ДПС прапорщика Iванова I.Д. від 05.03.2010р. на мене накладено адміністративне стягнення по ст.122 ч. 2 КУпАП в розмірі 425 грн. Відповідно до вище зазначеної постанови, я, Петров Михайло Миколайович, 05.03.2010р., керуючи автомобілем OPEL VEKTRA н\з АК 8634СЕ о 11:45 в м. Днiпродзержинську вул. Сировця, порушив правила проїзду регулюваного перехрестя, проїхавши його на заборонений жест регулювальника.

Проте, така постанова не вiдповiдає вимогам закону, дії посадової особи є неправомірними з наступних підстав:

Позовна заява. Проезд перекрестка1. Згідно ст.9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Дiйсно, 05.03.2010р. я разом з пассажиром Петровой О.В., своєю дружиною, рухався по вул. Сировця м. Днiпродзержинська у потоцi автотранспорту. Перехрестя з вул. Аношкiна регулювалось регулювальником. Я під'їжджав до перехрестя, за автомобiлем, що рухався зпереду мене, регулювальник в останню мить показав заборонений знак проїзду для полоси, по якiй я рухався. Я почав пригальмовувати. Але за несприятливих погодних умов (йшов мокрий снiг при температурi -1°С) машина вiдразу не спинилася, а так як машина обладнана ABS (автоматичною блокувальною системою), стала пригальмовувати ривками. Я зупинився, але на перехрестя не виїхав i не перетнув уявні лінії перехрестя. Та все одно мої дiї регулювальником були розцiненi як порушення. Внаслiдок чого вiн жестом наказав переїхати перехрестя та зупинитись на узбiччi. Його вимоги я виконав, переїхавши перехрестя я зупинився. ПДР я не порушив.

До мене пiдiйшов другий працiвник ДПС, не відрекомендувашись, тим самим порушив Iнструкцiю 111 з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС п. 15.5. (під час звернення до водія працівник Державтоінспекції МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору, привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище…) та ч.2 ст.5 Закону України «Про міліцію», сказав, що я проїхав перехрестя на заборонений жест регулювальника. Але це не вiдповiдає дiйсностi. На мої спроби прояснити ситуацiю iнспектор не став слухати мене, а взявши мої документи, пiшов на другий бiк вулицi до патрульної машини, тим самим змусив мене iдти за ним, для оформлення протоколу. Мої докази щодо нескоїння правопорушення, а виконування вимог регулювальника iнспектор не взяв до уваги, що грубо порушив про статтю 268 КУпАП (особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази…) та статтю 1. Закона про Мiлiцiю (Міліція в Україні …захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, …інтереси … від протиправних посягань…) i статтю 3. Закона про Мiлiцiю (Діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.)

2. Я пiшов до своєї машини. Хвилин через десять iнспектор принiс протокол та постанову для для ознайомлення та пiдписання. Тiльки пiсля третього разу на моє прохання відрекомендуватися вiн відрекомендувався, вказавши на табличку на формi. Прапорщик Iванов Iгор. Я почав ознайомлюватись з протоколом, але iнспектор мене пiдганяв. Я з порушенням був не згоден i сказав, що в мене в машинi сидить свiдок Петрова О.В., теж водiй з 13-рiчним стажем водiння, i вiн може пiдтвердити мої дii i прояснити ситуацiю. Я запропонував внести в протокол свiдка Петрову О.В. (графа ”свiдки” була пуста), але вiн навiдрiз вiдмовився, сказавши, що свiдок Петрова О.В. є зацiкавленою особою. Але згiдно зi ст. 50 “Цивiльного процесуального кодексу” свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи. А також згiдно статтi 272 КУпАП як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі.

Проте вiн одразу ж в вiльнi мiсця для данних свiдкiв вписав своїх товаришів по службі iнспекторiв ДПС, тут же по телефону з'ясовувавши їхнi адреси проживання. Таким чином iнспектор вчинив службове підроблення, грубо порушивши статтю 366 КК України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів). Пiдписи свiдкiв у протоколi вiдсутнi та при оформленi протоколу їх поряд не було.

3. При роз'ясненi прав та обов’язкiв iнспектором було сказано тiльки про статтю 63 Конституцiї України (Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом). Але не було мови про статтю 268 КУпАП про права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги…), проте пiдпис змусив мене поставити у графi ”ознайомлений”. Правила дорожнього руху я не порушував, i у графi “пояснення особи” я написав, що свої думки доведу у судi, бо тодi був стурбований i бiльше з iнспектором я зперечатися не мiг.

Виходячи з вищевикладеного, вважаю постанову незаконною та винесеною з грубим порушенням адміністративно – процесуального законодавства, а також такою, що підлягає скасування.

ПРОШУ:

1. Визнати дії інспектора ДПС прапорщика Iванова I.Д. по складанню постанови по справі про адміністративне правопорушення серії ВА№ 862485від 05.03.2010р. про притягнення до адміністративної відповідальності Петрова Михайла Миколайовича у вигляді штрафу у сумі 425 гривень — неправомірними.

2. Постанову серії ВА№ 862485від 05.03.2010р. про накладення на мене – Петрова М.М. адміністративного стягненя по ст122 ч.2 КУпАП в розмірі 425 грн (чотириста двадцять п'ять) визнати не законною та скасувати.

3. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п1. ст 247 КУпАП в звязку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

Додаток:

- Копія постанови (3шт)

- Копія протоколу про адміністративне порушення (3шт)

- Копія адміністративного позову (3 шт)

«____»_______________________2010р

Новые советы:


15.08.2011
«Trade-In» - что это?

 


01.03.2012
Древнейший спорткар продается в США


29.02.2012
Власти США будут тестировать автокресла для взрослых детей


28.02.2012
На модульные платформы переходит Nissan


27.02.2012
В Европу систему SYNC привезет Ford


26.02.2012
Украинцы обожают белые автомобили

Статьи: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 250+

Источник: 100 аргументов против штрафов ГАИ

штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
Штрафам ГАИ - нет...
©2009-2019 All Rights Reserved