ГАИ Знак ГАИ Штрафам ГАИ - нет!
ШТРАФАМ-ГАИ.NET-->Советы-->ПОСТАНОВА 1

ПОСТАНОВА. Аргументы против штрафов ГАИ

Имена изменены

ПОСТАНОВА 1

штрафам ГАИ - нет

ПОСТАНОВА
Iм’ям України

18 листопада 2009 року Солонянський районний суд Дніпропетровської області

У складі: головуючого - судді Шило Л.В. при секретарі - Ивановой О.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Солонянську адміністративну справу за позовною заявою СТЕПАНОВА ВАЛЕРІЯ ВАЛЕРІЙОВИЧА до ТРЕТЯК ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА, інспектора ДПС Переяслав-Хмельницького взводу ДПСДАЇ. про визнання дій неправомірними та про скасування постанови по справі про адміністративне нравопорушення,-

Встановив: До суду звернувся позивач СТЕПАНОВ В.В.з адміністративним позовом про визнання дій інспектора ДПСДАЇ Переяслав-Хмельницького взводу ДПСДАЇ неправомірними та про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, посилаючись на наступне:

19.08.2009 року інспектором ДПС Переяслав-Хмельницького взводу ДПСДАЇ ТРЕТЯК О.М. Було складено постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення статті 122 ч. І КпАП України та накладено штраф у сумі 306грн.

ПостановаВідповідно до зазначеної постанови він 19.08.2009 року , керуючи автомобілем "Дачія Логан" АЕ 5335 ВС, не виконав вимогу знака 2.2 ПДР України -проїзд без зупинки заборонено.

Вважає вказану постанову незаконною, дії посадової особи неправомірними з таких підстав: він дійсно 19.08.2009 року , разом з пасажиром ПАПАЗОГЛО О.В. Рухався по автодорозі Переяслав-Хмельницький - Київ у нічний час на 44 км магістралі його зупинив працівник ДАЇ для перевірки документів, став вимагати показати страховий поліс. Оскільки страховий поліс знаходився у багажнику автомобіля, йому потребувався деякий час для того, щоб його знайти. У цей час інспектор з його документами пішов до себе в машину, а коли він, знайшовши поліс, підійшов до інспектора, той його повідомив, що склав протокол про те. що ним порушено знак 2.2- "Проїзд без зупинки заборонено". За порушення йому було призначене покарання у вигляді штрафу в сумі 306 грн.

У судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги у повному обсязі. прохає їх задовольнити. Відповідач по справі-Інспектор ДДПСАЇ ТРЕТЯК О.М.. до судового засідання не з"явився, не повідомивши про причину своєї відсутності.

Вислухавши позивача, дослідивши надані по справі докази, суд прийшов до висновку, що вимоги позивача підлягають задоволенню з таких підстав :

Матеріалами адміністративної справи встановлено, що 19 серпня 2009 року інспектором ДПС ДАЇ ТРЕТЯК О.М. Було о 00 годині 20 хвилин складено протокола про адміністративне правопорушення серії А1 № 056348, згідно якого на 44 км автошляху Бориспіль-Дніпропетровськ СТЕПАНОВ В.В. Керував автомобілем "Дачія" д\н АЕ№5335ВС та не виконав вимоги знака 2.2" проїзд без зупинки заборонений".

У протоколі зазначено, що СТЕПАНОВ В.В. Від підпису на протоколі та пояснень відмовився у присутності свідків. Згідно постанови серії А1 №056347 від 19.08.2009 року , складеної тією ж посадовою особою. СТЕПАНОВ В.В. Керував автомобілем "Дачія"д\н АЕ№5335 ВС та не виконав вимогу знаку 2.2"Проїзд без зупинки заборонено". Чим порушив ч.І ст. 122 КпАП України і на нього було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 306 грн. У постанові зазначено, що СТЕПАНОВ В.В. Відмовився від отримання примірника постанови у присутності свідків.

З показань допитаного у якості свідка ПАПАЗОГЛО О.В. Встановлено, що він був пасажиром автомобіля під керуванням СТЕПАНОВА В.В. їхали вони у нічний час по автошляху у напрямку Києва, він дрімав і прокинувся від того, що машина зупинилася. Він бачив, що до машини підійшли працівники ДАЇ і почали вимагати від СТЕПАНОВА страховий поліс , на що СТЕПАНОВ відповів, що його автомашина у кредиті, це зазначено на Свідоцтві про реєстрацію ТЗ, тому страховий поліс є обов'язковим при кредиті, а сам страховий поліс у нього знаходиться у багажнику в сумках. Але працівники ДАЇ настоювали на тому, щоб їм все-таки пред'явили страховий поліс, у зв'язку з чим СТЕПАНОВ вийшов з машини і став шукати у багажнику . В цей час працівники ДАЇ повернулися до своєї автомашини , потім один із них підійшов до машини СТЕПАНОВА і запропонував підписати протокол про адміністративне правопорушення. СТЕПАНОВ попросив його прочитати, але йому відмовили, тоді і він відмовився підписувати протокол. При цьому інших людей-свідків біля машини СТЕПАНОВА не було, СТЕПАНОВУ не вручали постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Про порушення пункту 2.2 ПДР України мова не йшла.

У відповідності до знаку 2.2 Правил дорожнього руху України — проїзд без зупинки забороняється. Суд не має можливості перевірити ту обставину, що позивачем не була зроблена зупинка транспортного засобу у встановленому місці, оскільки відповідачем не надані докази, які б обґрунтовували законність постанови по справі про адміністративне правопорушення та спростовували вимоги позивача.

При таких обставинах, суд прийшов до висновку про те, що позовні вимоги СТЕПАНОВА В.В. Підлягають задоволенню.

Керуючись статтею 6,17,71,86,100,122,159, 161 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати дії інспектора ДПС ДАІ Переяслав-Хмельницького взводу ДПСДАЇ ТРЕТЯК ОЛЕКСАНДРА МИХАИЛОВИЧА

по складанню постанови по справі про адміністративне правопорушення А1 №056348 від 19 серпня 2009 року про притягнення до адміністративної відповідальності СТЕПАНОВА ВАЛЕРІЯ ВАЛЕРІЙОВИЧА у виглядi штрафу у сумi 306 гривень — неправомірними.

Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення А1 № 056348 від 19 серпня 2009 року про притягнення до адміністративної відповідальності СТЕПАНОВА ВАЛЕРІЯ ВАЛЕРІЙОВИЧА у вигляді штрафу у сумі 306 гривень.

Постанова суду може бути оскаржене до Апеляційного Адміністративного суду Дніпропетровської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження постанови суду протягом десяти днів з дня проголошення постанови.

Апеляцiйна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів пiсля подання заяви про апеляцiйне оскарження.

Головуючий: подпись

Новые советы:


15.08.2011
«Trade-In» - что это?

 


01.03.2012
Древнейший спорткар продается в США


29.02.2012
Власти США будут тестировать автокресла для взрослых детей


28.02.2012
На модульные платформы переходит Nissan


27.02.2012
В Европу систему SYNC привезет Ford


26.02.2012
Украинцы обожают белые автомобили

Статьи: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 250+

Источник: 100 аргументов против штрафов ГАИ

штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
штрафы ГАИ
Штрафам ГАИ - нет...
©2009-2019 All Rights Reserved