ГАИ Знак ГАИ Штрафам ГАИ - нет!
ШТРАФАМ-ГАИ.NET-->Образцы жалоб, заявлений, ходатайств-->Клопотання. Керування у стані алкогольного сп'яніння

Клопотання. Керування у стані алкогольного сп'яніння. Аргументы против штрафов ГАИ

Клопотання. Керування у стані алкогольного сп'яніння

штрафам ГАИ - нет

До суду __________________
(підставити назву суду)
Від: _____________
(Підставити свої ПIП та адресу)
У справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ст. 130 ч 1 КпАП України

КЛОПОТАННЯ

Протокол про адміністративне правопорушення, передбачене зазначеною нормою закону, щодо мене, складено за те, що ніби-то « » 2000 р., я, (підставити місце порушення, зазначене у протоколі), керуючи автомобілем ,(підставити марку та державний номер автомобіля), знаходився у стані сп'яніння.

Вказаний протокол не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав.

Стосовно звинувачення у керуванні транспортним засобом у нетверезому стані, слід вказати, що у цій частині огляд проведено із значними порушеннями нормативних актів, які регулюють цю процедуру, та, по суті, з прямими фальсифікаціями фактів.

Так, як на єдиний доказ мого перебування у такому стані, у протоколі є посилання на пробу із застосуванням трубки «Контроль тверезості».

Між тим, застосування такої трубки не є однозначним доказом сп'яніння. Відомо, що трубка реагує на наявність ряду захворювань, аж до карієсу.

До того ж, відповідно до «Інструкції про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів» (наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства юстиції України від 24 лютого 1995 року № 114/38/15-36-18. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 березня 1995 р. за № 55/591), у разі незгоди водія з наслідками перевірки за допомогою трубки «Контроль тверезості» (п.2.5 Інструкції), він направляється на медичний огляд у заклади охорони здоров'я. З наслідками перевірки я був незгоден. Але у даному випадку висновок про стан сп'яніння було зроблено тільки на підставі вказаної проби, що є незаконним.

До того ж, у протоколі про адміністративне правопорушення вказано, що «огляд» за допомогою трубки проводився у присутності двох свідків. Проте у графі протоколу «Свідки, поняті» дані цих осіб не вказані, що саме по собі говорить про порушення порядку проведення огляду.

Можна вказати про інші порушення під час проведення перевірки із застосуванням, трубки: не дали перевірити придатність до використання - наяність або відсутність механічних пошкоджень, її герметичність, наявність вкраплень у наповнювачі та пересипання його по трубці, гарантійний строк придатності та інші порушення вимог паспорта, що додається до неї підприемством-виготовлювачем.

Упаковка трубки була пошкоджена, свідки трубку не оглядали, індивідуальний мундштук одноразового використання доставав з упаковки не самостійно, надівав його на протилежний кінець трубки не самостійно. Все це робив працівник ДАІ.

У відповідності ж до положень зазначеної Інструкції, результати огляду на стан сп'яніння, які отримані із порушенням зазначеного порядку, є недійсними (п.3.10 Інструкції).

Слід зазначити і те, що сам факт визнання у поясненнях до адмінпротоколу вживання за тривалий час до складання протоколу незначної кількості спиртних напоїв ще не може бути доказом наявності стану сп'яніння саме у момент керування транспортним засобом та складання протоколу, оскільки відповідно до Інструкції про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів (Наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства юстиції України від 24 лютого 1995 року № 114/38/15-36-18. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 березня 1995 р. за № 55/591), такий стан може визначатися тільки шляхом, прямо передбаченим у цій інструкції.

Сам факт вживання за тривалий час незначної кількості спиртних напоїв не може бути таким доказом ще й тому, що сп'яніння до того часу могло минути, а алкоголь - бути виведений з організму. Саме наявність або відсутність цього стану і має визначити спеціаліст-нарколог відповідно до положень Інструкції. Без цього вважати доведеним наявність такого стану не можна у будь-якому разі.

Інший варіант:

Дії співробітників ДАІ були незаконними внаслідок того, що мене було затримано не під час керування власним автомобілем, а коли автомобіль був у нерухомому стані, а я знаходився поруч. І це саме по собі є грубим порушенням моїх прав, не кажучи вже про те, що співробітниками ДАІ щодо мене було застосовано насильство, для чого, у відповідності із нормами Закону України «Про міліцію», не було жодних підстав.

Зазначені обставини можуть бути підтверджені пояснен

нями свідків, а саме:

(вказати прізвища, імена, по батькові, домашні адреси свідків)

На підставі викладеного, керуючись ст..268 КпАП України,

ПРОШУ:

1.Викликати та опитати у судовому засіданні зазначених свідків;

2.Викликати та опитати у судовому засіданні лікаря-нарколога, яким проводився медичний огляд;

3.Викликати та опитати у судовому засіданні співробітника міліції, яким складено протокол про адміністративне правопорушення;

4.Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

«______ » 20__ р. (Підпис)

Додатки:

Медична документація на аркушах;

Характеристика;

Документи про сімейний стан (наявність утриманців, членів сім'ї, які потребують переміщення автомобілем за станом здоров'я, тощо).

 • Клопотання. Про надання права на захист
 • Позовна заява. Фотофіксація
 • Адміністративна позовна заява
 • Скарга. Безпідставна зупинка
 • Заява
 • Скарга. Проїзд пішоходного переходу
 • Скарга. Перевищення швидкості
 • Скарга. Створення аварійних обставин
 • Апеляційна скарга
 • Клопотання. Керування у стані алкогольного сп'яніння
 • Позовна заява. Відшкодування заподіяної шкоди
 •  


  01.03.2012
  Древнейший спорткар продается в США


  29.02.2012
  Власти США будут тестировать автокресла для взрослых детей


  28.02.2012
  На модульные платформы переходит Nissan


  27.02.2012
  В Европу систему SYNC привезет Ford


  26.02.2012
  Украинцы обожают белые автомобили

  Статьи: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 250+

  Источник: 100 аргументов против штрафов ГАИ

  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  Штрафам ГАИ - нет...
  ©2009-2019 All Rights Reserved