ГАИ Знак ГАИ Штрафам ГАИ - нет!
ШТРАФАМ-ГАИ.NET-->Инструкция по оформлению нарушений ПДД-->VIII. Тимчасове затримання транспортних засобів

штрафам ГАИ - нет

VIII. Тимчасове затримання транспортних засобів. Инструкция по оформлению нарушений ПДД. Аргументы против штрафов ГАИ

 

VIII. Тимчасове затримання транспортних засобів

8.1. Тимчасове затримання транспортного засобу посадовою особою Державтоінспекції МВС проводиться у випадках, передбачених статтею 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема у разі, коли неможливо усунути причину затримання на місці виявлення адміністративного правопорушення, і передбачає примусове припинення використання такого транспортного засобу шляхом його блокування за допомогою технічних пристроїв або доставления на спеціальний майданчик чи стоянку, якщо транспортний засіб створює значні перешкоди дорожньому руху - робить неможливим рух транспортних засобів проїзною частиною відповідно до Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102.

Функціонування спеціальних майданчиків і стоянок Державтоінспекції МВС для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів забезпечується МВС.

Органи місцевого самоврядування можуть виділяти у межах населених пунктів підрозділам Державтоінспекції МВС земельні ділянки для створення спеціальних майданчиків і стоянок для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

8.2. Про тимчасове затримання транспортного засобу (блокування) працівником Державтоінспекції МВС робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення, і в присутності свідків та працівника, якому передається транспортний засіб для транспортування, складаються протокол про адміністративне правопорушення та акт огляду та тим часового затримання транспортного засобу. У разі застосування блокування транспортного засобу уповноваженою особою Державтоінспекції МВС, яка прийняла таке рішення, на лобовому склі автомобіля у видному місці залишається повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу.

8.3. Транспортний засіб може бути тимчасово затриманий на строк до вирішення справи про адміністративне правопорушення, але не більше трьох днів з моменту такого затримання. За транспортування і зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику чи стоянці Державтоінспекції МВС справляється плата відповідно до наказу МВС, Мінфіну та Мінекономіки від 05.10.2007 № 369/1105/336 «Про затвердження Розмірів плати за надання послуг органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Порядку їх справляння», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.2007 за № 1235/14502.

Після закінчення триденного строку тимчасового затримання транспортного засобу особа має право звернутися до Державтоінспекції МВС зі зверненням щодо повернення їй тимчасово затриманого транспортного засобу.

Подання особою такого звернення є обов'язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.

У черговій частині підрозділу або в разі відсутності чергової частини у відділенні Державтоінспекції МВС інспектором з адміністративної практики або особою, на яку покладені такі обов'язки, ведеться Журнал обліку тимчасово затриманих (заблокованих або доставлених на спеціальний майданчик чи стоянку) транспортних засобів.

Посадові особи, зазначені в частинах другій та третій статті 222 КУпАП, після здійснення відповідних перевірок за наявними інформаційними базами Державтоінспекції МВС повертають транспортний засіб його власнику (співвласнику) або уповноваженій ним особі, про що робиться відмітка в Журналі обліку тимчасово затриманих (заблокованих або доставлених на спеціальний майданчик чи стоянку) транспортних засобів.

 • І. Загальні положення
 • II. Розгляд справ про адміністративні правопорушення
 • III. Виконання постанов в справах про адміністративні правопорушення
 • IV. Оформлення матеріалів про правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху
 • V. Особливості оформлення матеріалів щодо адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 130 КУпАП
 • VI. Особливості оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 124 КУпАП
 • VII. Порядок здійснення тимчасового вилучення посвідчення водія
 • VIII. Тимчасове затримання транспортних засобів
 • IX. Тимчасове вилучення талона про проходження державного технічного огляду
 • XI. Діловодство у справах про порушення правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху
 • XII. Особливості провадження у справах про правопорушення, яке зафіксовано за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису
 •  

  Начальник ДДАІМВС України генерал-майор міліції С.Г.Коломієць


  01.03.2012
  Древнейший спорткар продается в США


  29.02.2012
  Власти США будут тестировать автокресла для взрослых детей


  28.02.2012
  На модульные платформы переходит Nissan


  27.02.2012
  В Европу систему SYNC привезет Ford


  26.02.2012
  Украинцы обожают белые автомобили

  Статьи: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 250+

  Источник: 100 аргументов против штрафов ГАИ

  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  штрафы ГАИ
  Штрафам ГАИ - нет...
  ©2009-2018 All Rights Reserved